pro100 plik

O naszej ugruntowanej pozycji na rynku i jakości oferowanych produktów świadczy liczne grono zadowolonych klientów. Staramy się zaspokoić gusty konsumentów preferujących zarówno styl klasyczny, tradycyjny jak i rozwiązania nowoczesne i awangardowe, dlatego oferujemy Państwu pomoc w projektowaniu 3D wspomagając się profesjonalnym programem do aranżacji wnętrz  PRO100 firmy Ecru. Nasze prace są czytelne i zrozumiałe dla każdego, a jednocześnie opierają się na zastosowaniu najnowszych trendów stosowanych na rynku. Gwarantujemy Państwu wysoki poziom usług, niepowtarzalność projektów, rzetelność oraz terminowość.

Klienci instytucjonalni którzy nam zaufali:

 

Klienci indywidualni którzy nam zaufali:

WIĘCEJ OPINII …

Opinie  na  F.B. …

             Z Firmą Master Kuchnie jestem już związany od pewnego czasu. Kilka lat temu zleciłem tej firmie wykonanie zabudowy kuchennej wraz ze sprzętem w moim nowym mieszkaniu. Byłem wówczas bardzo zadowolony a wieloletni okres użytkowania kuchni potwierdził trafność wyboru wykonawcy. Mając na uwadze tak pozytywne doświadczenia w tym zakresie , przy zakupie mojego aktualnego mieszkania w fazie wykończeniowej brałem już tylko pod uwagę Firmę Państwa Malinowskich. I znowu , tak jak poprzednio , nie zawiodłem się. Pomoc w projektowaniu , wsłuchiwanie się w  potrzeby i szacunek dla gustu klienta, terminowość oraz solidność wykonania to elementy towarzyszące naszej współpracy. Szczerze polecam Firmę Master Kuchnie.
Andrzej z Poznania.

Do sklepu Państwa Malinowskich dotarłam za namową mojego męża i byłam nastawiona negatywnie, ponieważ chciałam zamówić meble w innym sklepie. Ale podejście właścicieli do nas jako potencjalnych klientów, uprzejmość (mam na myśli nie tylko zaproponowanie kawy), cierpliwość do klienta, oraz pełna profesjonalność i bogata oferta produktów sprawiła,że wyszłam ze sklepu zdecydowana na 100% na podpisanie umowy. Po remoncie kuchni już od 2 lat codziennie wchodząc do niej powtarzam sobie jaka jestem szczęśliwa,że zawierzyłam tej firmie.

Pozdrawiam Anna D. Poznań

 

„I had the pleasure of working with this company to design and fit my kitchen in East Sussex, England. From start to finish the work was of the highest quality. The design consultation, measurements and drawings were detailed with superior advice given throughout. I was assisted with choosing the kitchen unit material & colour and advised on accessories to enhance the kitchens appearance such as splash panels, cabinet handles and glass display units. They had an excellent choice of kitchen designs and with the companies knowledge and expertise created me a beautiful kitchen. As the kitchen was being designed and part built in Poland, I was impressed to see the craftsman at work once it arrived in England. Within three days the kitchen was completed with the upmost skill. The quality of the kitchen, outstanding. Everything fitted perfectly and looked stunning. I would highly recommend this company for overseas commissions. They help you every step of the way, giving you peace of mind and helping you to create the kitchen of your dreams.”

Kirstie F.  2017

„Zamówiłam kuchnie wraz ze sprzętem w firmie „Master” i mogę polecić usługę innym. Od początku przedstawiano mi różne warianty, doradzano i cierpliwie tłumaczono zawiłości sprzętowe. Wywiązano się również z terminu, który  podano w umowie, choć to z mojej winy trzeba było przesunąć montaż o kilka tygodni. W tej kwestii wykazano duże zrozumienie. Montaż odbył się sprawnie, bez poprawek. Firma służy radą i są do dyspozycji, gdy mam pytania.”

Izabela z Poznania.

 

„Zleciłem wykonanie projektu i zabudowę kuchni profesjonalistom. Przedstawiono mi koncepcje kuchni bo nie miałem żadnego pomysłu. Byłem zaskoczony podejściem i konkretnymi rozwiązaniami. Państwo Malinowscy wykazali się dużą cierpliwością, wszystko wytłumaczyli rzeczowo, przedstawiając najbardziej ergonomiczne i sensowne rozwiązania. Montaż odbył się w terminie i bez zarzutów.Sprawnie i solidnie .Kuchnia bardzo nam się podoba. Będziemy firmę Masterkuchnie polecać wszystkim znajomym.”

Roman z Poznania.

 

„Długo zastanawiałem się nad wyborem firmy, poświęciłem trochę czasu, żeby sprawdzić ceny i jakość wykonania, trafiłem z internetu do firmy Masterkuchnie, już na samym początku byłem zaskoczony miłym, a zarazem profesjonalnym podejściem, później niesamowity wybór materiałów nigdzie nie spotkałem takiej ilości wzorników z blatami i frontami. Podjąłem decyzję i nie żałuję mimo tego, że nie byli najtańszą firmą w Poznaniu, meble w studio wykonane nienagannie, świetny pomysł na zabudowę, a przede wszystkim słowność i rzetelność.

Szczerze polecam wszystkim.”

Przemko.

 

„W zeszłym miesiącu zamówiłam Kuchnie w tej firmie, zaprojektowali dla mnie meble według moich oczekiwań, starannie dobierając całą kolorystykę fronty oraz sprzęt Agd, to świetni fachowcy znają się na swojej pracy poza tym nawiązują świetny kontakt z klientem, konkretnie ustalają termin realizacji i czas trwania montażu. Kuchnią jestem zachwycona wykonana jest porządnie i z pomysłem wszystkim polecam tę firmę.”

Joanna.

 

„Firmę polecił mi mój sąsiad ponieważ był bardzo zadowolony, pojechałem do studia, żeby się przekonać i pierwsze moje wrażenie było rewelacyjne po krótkiej rozmowie i wyczerpujących odpowiedziach na moje pytania stwierdziłem, że mam do czynienia z profesjonalistami. Przedstawiono mi szeroki wybór frontów i blatów oraz różne rozwiązania. Nie chciałem już nigdzie szukać, zdecydowałem się zamówić kuchnie i szafy u Państwa Malinowskich. Wszystko przebiegło sprawnie i kompetentnie jestem bardzo zadowolony przy zamówieniu całości otrzymałem rabat,  zawsze będę polecać tę firmę wszystkim znajomym.”

Bartek.

 

„Firma Master wyposażała mi cały dom. Zamówiłem tam nie tylko meble do kuchni, ale meble pokojowe, łazienkowe, szafy oraz meble do mojego gabinetu. Oczekiwałem pomysłu bo zupełnie się nie znam na projektowaniu i nie mam wyobraźni. Powiem krótko byłem mile zaskoczony podejściem i fachowością. Dom zachwyca wszystkich znajomych, meble są starannie i z najlepszych materiałów. Poleciłem firmę w pracy i wśród znajomych bo są tego warci.”

Jacek.

- AKADEMIA MEDYCZNA POZNAŃ
- APTEKA KRÓLEWSKA POZNAŃ
- ELEKTROMONTAŻ POZNAŃ
- IKEA RETAIL
- INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIA POZNAŃ
- INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN
- INTER IKEA CENTER
- NAVTEQ EUROPE POZNAŃ
- PEC Poznań
- PZU S.A.
- SANTER ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
- SARTOPOL IMPORT-EXPORT
- SMART DESIGN S.C.
- SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH POZNAŃ
- XI LO POZNAŃ
- ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ POZNAŃ – STARE MIASTO
- ZSB POZNAŃ

… oraz wielu innych.