WNĘTRZA TO NASZA PASJA”

W jednym zdaniu można scharakteryzować profil naszej firmy. Dlatego zapraszamy wszystkich Architektów, Projektantów i Dekoratorów Wnętrz do współpracy z nami. Tych wszystkich Państwa dla których piękno tworzenia oryginalnych koncepcji jest pasją.

 

Jesteśmy rodzinną firmą zdobywającą doświadczenie na rynku od ponad dwudziestu lat. Zajmujemy się produkcją mebli oraz projektowaniem przy użyciu programu PRO100. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwolił nam na wykonanie najbardziej wyrafinowanych, pomysłowych niejednokrotnie skomplikowanych realizacji wymagających dużej wiedzy i doświadczenia. Dlatego każde wyzwanie jest dla nas poprzeczką, którą stawiamy sobie bardzo wysoko, mając na celu perfekcyjny efekt końcowy. Nasze produkty charakteryzują się trwałością oraz solidnością wykonania. Najwyższa jakość oraz terminowość zapewniła nam liczne grono zadowolonych klientów, które dla nas jest największą satysfakcją. Prosimy Państwa o zapoznanie się z naszymi realizacjami do których wykorzystujemy materiały najwyższej jakości poprzez: drewno, fornir, lakier, płytę laminowaną firmy Egger, Pfleiderrer, Kronospan, Kronopol, szkła lacobel, profile aluminiowe, blachy perforowanej oraz bardzo estetyczne maty Sibu, które nadają wnętrzu i meblom niebanalnego charakteru przy odrobinie pomysłu na ich wykorzystanie.

 

Szanowni Państwo jesteśmy otwarci na propozycje współpracy poprzez kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy. Współpraca z nami jest bezproblemowa, ponieważ doskonale orientujemy się w projektach koncepcyjnych i technicznych, które również przygotowujemy na życzenie klienta po konsultacjach ostatecznych i z wymiarowaniu pomieszczenia. Dotychczasowa współpraca z kilkoma projektantami z Polski i Wielkiej Brytanii, dzięki wspólnej pasji i zaangażowaniu, zaowocowała pięknymi wnętrzami o niepowtarzalnym charakterze.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

producenci X